Koronawirus aktualizacja 28/10/2020

Drodzy Parafianie Wspólnoty Matki Bożej Częstochowskiej w Nottingham.
W związku z przejściem na 3 stopień zagrożenia w Nottinghamshire, idąc za zaleceniami Diecezji Nottingham, w trosce o Wasze bezpieczeństwo pragniemy poinformować, że od czwartku 29 października 2020 r. Kościół nasz będzie zamknięty. Msze Święte będą transmitowane tylko za pośrednictwem internetu (Facebook). Wszystkie zamówione Msze Św. bedą odprawiane zgodnie z kalendarzem intencji na dwóch mszach niedzielnych o godz. 9.30 i 11.00; a w tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę godzina 9.00, czwartek i piątek 19.00, w sobotę 8.00.
Rodzice dzieci komunijnych informujemy, że lekcje katechezy należy przeprowadzać zgodnie z przekazanymi materiałami do I Komunii Świętej w domach.
O ponownym otwarciu Kościoła poinformujemy w osobnym komunikacie. Wszystkim życzymy w tym trudnym czasie zdrowia i błogosławieństwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Ks. Krzysztof Kawczyński i Rada Administracyjna Parafii.